TEREX DEMAG AC 200 ( 225 TON 100 METRE )

 

 

 

● 225 ton kaldırma kapasitesi ve 67 metre anabomu ile kendi sınıfının en uzun bomlu mobil vincidir.Ayrıca 33 metre uzunluğundaki jib bomu ile 102 metre kanca altı yüksekliğine ulaşabilmektedir. Yatayda 82 metre mesafeye ulasabilmektedir.
● 67 metre ana bom uzunluğunda 12 ton kaldırma kapasitesi sahiptir.Jib bom kullanmaya gerek kalmaksızın kule vinç montajı ve demontajı işlerinde hizli bir şekilde zaman tasarrufu sağlar. Toplam boyu sadece 14 m, araç genişliği 3 m, araç yüksekliği ise 3.99 m'dir. Donus acisi 11,5 metredir.
● Mobil vincin vinci tahrik eden motorunun arıza yapması durumunda taşıyıcı araç motorundan hidrolik güç alınarak vinç tekrar çalıştırılabilir. Bu özelliği ile özellikle rafinerilerde ve enerji santrallerinde çalışmaya çok müsaittir.
●Vinc %10 kapasite aşımından sonra sesli uyarı yaparak operatoru uyarır. Vinç bilgisayarı üzerinden çalışma alanını sınırlandıran özel programı ve levye hassasiyet ayarı sayesinde, dar ve kapalı alanlarda montaj ve demontaj işlerini maksimum güvenlik ve hassasiyette gerçekleştirir.
● Kompakt ölçüleri ve yengeç yürüyüşlü akslarıyla yüksek manevra kabiliyeti sayesinde şantiye içinde dar alanlarda seri bir şekilde kurulabilmektedir.
● Saatte 85km sürat yapabilme özelliğiyle bir iş sahasında diğerine en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaşır.

●%71 Derece tirmanma yetenegine sahiptir.

Teknik Ozellikler

 

 

Copyright © 2015. Tüm hakları Sedef Vinc'e aittir.